- OSRAM

Цена
€1 12 / 2 19 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Стоп |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 5 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 50 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | BA15S |
| Експлоатационен живот (h) | 3000 h |
| Тип монтаж | BA15S |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Osram 5007 R5W 12V BA15s Duoblister Автомобилна Лампа
Подменете задните светлини или стоповете на вашия автомобил с крушка Osram 5007 R5W. Създадена по OEM стандарти, тази крушка с нажежаема жичка осигурява надеждна светлина и дълъг живот. Опаковката Duoblister съдържа две крушки за удобен комплект за подмяна.
Ключови Предимства
- Надеждна Работа — Качеството на Osram гарантира постоянен светлинен поток и издръжливост.
- Лесен Монтаж — Стандартният цокъл BA15s пасва на повечето автомобили.
- Икономична Опаковка — Две крушки в един пакет спестяват време и пари.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Автомобилна лампа |
| Цокъл | BA15S |
| Напрежение | 12V |
| Мощност | 5W |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Цвят на светлината | Бяла |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 2 x Osram 5007 R5W 12V BA15s Крушки
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





